Zadzwoń i zarezerwuj miejsce już teraz:       +48724015114      |       Potrzebujesz pomocy ?      info@tolondon.pl

Oferta firmy toLondon.pl

dla osób indywidualnych

Przygotowaliśmy korzystną ofertę na przejazdy dla osób indywidualnych podróżujących pomiędzy Polską a Anglią. Oferujemy przewozy nowoczesnymi busami, wyposażonymi w wiele udogodnień, dzięki którym podróż mija szybko i przyjemnie.

dla firm i organizacji

Naszą flotę udostępniamy firmom i instytucjom organizującym wyjazdy firmowe, wycieczki grupowe, kolonie oraz eventy. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, zniżki na przejazdy zorganizowane, miłą atmosferę i pełne zadowolenie.

transport paczek

Poszukujesz zaufanego przewoźnika, który zagwarantuje szybki i bezproblemowy transport przesyłek zagranicznych? Nasi kurierzy każdego dnia wykonują kursy do Anglii, dlatego możemy zagwarantować dostawę w ekspresowym terminie.

przewozy polska - anglia

Szybko, tanio, bezproblemowo – przewozy z Polski do Anglii z toLondon.pl to najlepszy wybór dla każdego: dla osób prywatnych wyjeżdżających do pracy lub na wakacje; dla firm organizujących wyjazdy zorganizowane i dla osób zlecających przesyłki kurierskie.

door to door

Dzięki usłudze door to door, paczka, którą nam powierzysz dotrze bezpośrednio do adresata, bez konieczności odbioru z określonego punktu. To wygoda dla nadawcy, gdyż przyjedziemy po przesyłkę i dla odbiorcy, gdyż ta dotrze bezpośrednio pod wskazany adres.

przejazd eurotunelem

Zapewniamy przejazd Eurotunelem pod kanałem La Manche na przejściu granicznym łączącym Wielką Brytanię i Francję. Jest to tańsze i szybsze rozwiązanie niż podróż promem, a podczas jazdy pociągiem Eurostar pasażerowie mogą opuścić pojazd.

Planujesz wyjazd do Anglii? Nie czekaj

REZERWUJ BILET