Zadzwoń i zarezerwuj miejsce już teraz:       +48724015114      |       Potrzebujesz pomocy ?      info@tolondon.pl

O firmie toLondon.pl

Jesteśmy firmą transportową z wieloletnim doświadczeniem i przyjaznym nastawieniem do klienta. Naszych pracowników cechuje profesjonalizm, rzetelność i wysokie umiejętności jazdy, a kierowcy przechodzą obowiązkowe szkolenia w zakresie bezpieczeństwa w trudnych warunkach. Siedziba firmy toLondon.pl znajduje się w Hrubieszowie. Oferujemy przewozy pasażerskie i transport przesyłek z Polski do Anglii i z powrotem. Aby zapewnić pasażerom łatwy dostęp do usług, dysponujemy strategicznie rozlokowanymi przystankami w większości dużych polskich miast, skąd zawsze o czasie zabieramy dosiadających podróżnych.

Najważniejszą wartością jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego zapewniamy nowoczesną flotę komfortowo wyposażonych pojazdów. Nasi kierowcy to doświadczeni fachowcy, a przede wszystkim mili ludzie, którzy do każdego podchodzą z uśmiechem. Pracujemy tak, by te kilkanaście godzin spędzonych na przejeździe z jednego państwa do drugiego, minęło w sympatycznej atmosferze. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Nasza flota

W celu zapewnienia pasażerom maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa, inwestujemy tylko w najlepsze, nowoczesne pojazdy ze wszystkimi udogodnieniami, zwiększającymi przyjemność podróży. Rozkładane fotele, duża ilość miejsca na nogi, klimatyzacja, bezprzewodowy internet i gniazdka elektryczne przy fotelach – to tylko niektóre z nich. Dbamy o to, by wszystkie pojazdy były w nienagannym stanie technicznym, gwarantującym całkowitą bezawaryjność.

Transport paczek

Oferujemy usługi w zakresie transportu paczek z Polski do Anglii i z Anglii do Polski. Przewozy realizujemy w systemie door to door – przesyłkę odbieramy od nadawcy i dostarczamy ją pod wskazany adres, bez pośredników i konieczności przyjazdu po paczki do siedziby firmy. Taki system zapewnia wygodę i skraca czas dostawy przesyłki. Gwarantujemy szybką realizację i pełne bezpieczeństwo przesyłki, która dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Five o'clock

znamy doskonale od kilku lat.

Gwarantujemy

zawsze bezpieczny przejazd.

Dbamy

o wygodę i komfort podróży.

Nasze busy

nigdy nie zawodzą.

Planujesz wyjazd do Anglii? Nie czekaj

REZERWUJ BILET